Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Hiddenverse: Tale of Ariadna
Hiddenverse: Tale of Ariadna
Wielkość: 159.22 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 03-01-2021
Pobrań: 91
Hiddenverse: Tale of Ariadna to kolejna gra, która zawiera w sobie szereg mini gier będących puzzlami oraz ich kobinacjami.
Podstawowym rodzajem mini gier są ukryte obiekty. Mamy tu różne możliwości w tym typie gry: jest zwykłe łączenie w pary lub trójki, są także wyszukiwania mniejszej i większej rzeczy i ich parowanie, jest grupowanie rzeczy będących na kupce, jedna na drugą. Znajdziemy tutaj jeszcze możliwość grupowania połówek :)
Poza tym są tutaj mini gry, które polegają na układaniu minimum trzech elementów w pionie lub poziomie, są także pionowe puzzle, które wymagają przesuwania w celu ułożenia obrazu, który jest ukryty.
Jak komuś jednak będzie mało to znajdzie tutaj także grę typu memory, czyli odkrywanie elementu i próbę odnalezienia jego pary wśród innych odwróconych i niewidocznych.

Jak widać jest dość spory rozrzut. W grę Hiddenverse: Tale of Ariadna można grać na czas, ale można także grać w trybie relaksującym, bez pośpiechu wg własnej szybkości.

Początek gry obarcza gracza jakąś filozofią dotyczącą słów oraz ich znaczeń i tego jak można je mieszać i tworzyć różne zależności. Można oczywiście nad tym się zastanowić i przejść do gry, można także grać bez znajomości wstępu, który pozostanie samotny, bo chyba jednak trudno próbować odczytać jakieś konkretniejsze znaczenie tego początkowego przesłania.

Gra jest darmowa w pełnej wersji i dla graczy, których cieszą proste, nie wymagające gierki, dla dzieci oraz starszych graczy, którzy szukają relaksu, to z pewnością będzie dobra pozycja do pobrania i instalacji na komputerze PC.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Farm Craft Farm Craft
Farm Craft to świetna gra relaksacyjna. Wcielamy się w rolnika (albo farmera, jeśli ktoś tak woli) i począwszy...
Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!