Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Jewel Quest
Jewel Quest
Wielkość: 8.93 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 05-12-2020
Pobrań: 482
Jewel Quest to gra, w której grupujemy (poprzez przesuwanie), przy najmniej trzy takie same elementy, w pionie lub poziomie. Jeśli tylko się nam to uda, zamieniamy zajmowane przez nie pola w złoto. Naszym celem jest zapełnienie złotymi polami calutkiej planszy w żądanym czasie. Choć wydaje się to być łatwym zadaniem, nie zawsze tak jest.
Im więcej elementów za jednym razem uda się nam zgrupować tym więcej punktów zdobędziemy.
Jest to typowa gra relaksacyjna i nie wymagająca specjalnego skupienia. Wystarczy po prostu grać :)

Przechodząc kolejne poziomy i zdobywając kolejne punkty otrzymujemy następujące rangi:
- Explorer,
- Adventurer,
- Excavator,
- Surveyor,
- Rebearcher.

Gra dostępna jest w pełnej wersji. Można ją pobrać za darmo.

Mamy tutaj do czynienia z klasyką gier, która została przeniesiona na różne urządzenia. Na pecety gra pojawiła się w roku 2004.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Farm Craft Farm Craft
Farm Craft to świetna gra relaksacyjna. Wcielamy się w rolnika (albo farmera, jeśli ktoś tak woli) i począwszy...
Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!