Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Magic Academy 2
Magic Academy 2
Wielkość: 70.63 MB
Autor: FreeGamePick.com
Licencja: freeware
Dodano: 08-02-2017
Pobrań: 1 536
Magic Academy 2 to ciekawa gra udostępniona za darmo w pełnej wersji. Jest to co prawda gra, która w gruncie rzeczy polega na odnajdowaniu ukrytych obiektów, to jednak jest ona dość wyjątkowa i w zasadzie znacznie różniąca się od innych tego typu pozycji.
Nie znajdziemy tu niestety zachwycającej grafiki ani też świetnego podkładu dźwiękowego, jednak gra daje szansę na fajną zabawę.

Wcielamy się w rolę Ireny, która ma zamiar uczyć się w Akademii Magii. Nie jest to z pewnością historia znana z powieści, w której głównym bohaterem jest Harry Potter, ale i tak zaczyna się bardzo ciekawie. Irena przekazuje list polecający Lordowi Nortowi, który ma podjąć decyzję o jej przyjęciu bądź odrzuceniu. Nie jest to zbyt dobry czas na przyjęcie nowej studentki bowiem jedna z najważniejszych ksiąg Akademii została zagubiona. Po pierwszej rozmowie Lord Nort postanawia przyjąć Irenę do Akademii, jej pierwszym zadaniem będzie odnalezienie zagubionej księgi.

Po przyjęciu naszej głównej bohaterki do Akademii Magii rozpoczynamy razem z nią wielkie poszukiwania zaginionego przedmiotu. Żeby rozwiązać zagadkę zaginięcia szukamy innych przedmiotów, rozwiązujemy różne zagadki i gramy w mini gry. Jest ciekawie.

Zainteresowanych wcześniejszymi losami Ireny odsyłamy tutaj: Magic Academy


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!