Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Sky Battle: WW2
Sky Battle: WW2
Wielkość: 26.78 MB
Autor: Freegamepick.net
Licencja: freeware
Dodano: 02-03-2020
Pobrań: 625
Sky Battle: WW2, czyli Podniebna bitwa w trakcie Drugiej Wojny Światowej to całkiem zgrabna gierka dla miłośników podniebnych samolotowych akrobacji i strzelanek. Choć gra jest już dość leciwa, co widać wyraźnie biorąc choćby pod uwagę wielkość pliku instalacyjnego (ma on zaledwie ok. 28 MB), to jest ona całkiem grywalna a nawet można się łatwo się wciągnąć w tą dość leciwą już grę.

Możemy wziąć udział w pojedynczej podniebnej strzelance lub też wybrać całą kampanię składającą się z różnych misji.

Żeby wziąć udział w grze na początku wybieramy stronę konfliktu, tzn. stronę aliancką lub stronę tzw. osi. Zaraz po wyborze strony, możemy wybrać adekwatny do tego wyboru - samolot. Na początku rozgrywki dysponujemy ich ograniczoną liczbą, w kolejnych misjach ten wybór nam się poszerza. To samo tyczy się samych misji, których wybór powiększa się w trakcie ich wykonywania.

Przechodząc dalej, rozpoczynamy będąc już w trakcie lotu, to znaczy - nie wznosimy się ani też nie lądujemy, zwyczajnie odnajdujemy się w powietrzu i wykonujemy zadaną nam misję. Będąc w powietrzu naszym zadaniem jest namierzenie wroga i jego unieszkodliwienie. Nawet gry wybierzemy najniższy możliwy poziom, trafienie w samolot i jego zestrzelenie wydaje się stanowić niezłą sztukę.

Udostępniona tutaj gra to pełna wersja, możemy zatem bawić się do woli.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Rainbow Web Rainbow Web
Rainbow Web (Tęczowa sieć) to gra logiczna, która polega na grupowaniu tych samych kolorów i zbieraniu literek...
Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!