Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Turbo Pizza
Turbo Pizza
Wielkość: 20.17 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 22-09-2014
Pobrań: 2 282
Historia zaczyna się tak jak czasem w życiu: od dostrzeżenia ogłoszenia sprzedaży pewnej nieruchomości. Takie ogłoszenie czyta nasza główna bohaterka i postanawia tam otworzyć pizzerie. W końcu ma oczywiście sekretny przepis na pizze. To nie może się nie udać!

Nieruchomością, którą chce wynająć jest zamek. Pomysł wydaje się być oryginalny: pizzeria w zamku. Wydaje się być także trafiony bo we wiosce będzie to jedyna pizzeria. Mamy więc już na samym początku sporo klientów a jak się okazuje z czasem będzie ich coraz więcej.

Każdy klient, który przyjdzie musi otrzymać menu a po odebraniu zamówienia należy go szybko obsłużyć. Zarobione pieniądze inwestujemy w rozbudowę naszej niewielkiej restauracji. Inwestujemy też w siebie zamawiając szkolenia pracownicze, dzięki którym będziemy w stanie wydajniej pracować. Wszystko ku zadowoleniu klientów.

Gra poza główną rozgrywką zawiera także mini gry.

Choć sam wątek gry, jej grafika i wszystko co oferuje nie wyglądają zbyt imponująco, to największą zaletą bezapelacyjnie jest cena tej gry. Możemy pobrać ją za darmo i grać bez ograniczeń.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!