Giana Sisters (2012) oraz 7 innych gier za 3 zł Jeszcze przez kilka dni, aż do 5.05.2014, można kupić paczkę siedmiu gier na komputery PC, w pełnych wersjach oczywiście, TYLKO za ok. 3 zł ($1).
Wielkim hitem wśród tych gier jest z pewnością Giana Sisters: Twisted Dreams, jest to remake niesamowitej platformówki, bardzo przypominającej i wydanej w podobnym czasie co gra Super Mario Bros.Giana Sisters wydana w roku 2012 to platformówka mająca za wzór grę o podobnym tytule z roku 1987. Graficznie jednak ma ona niewiele wspólnego z pierwowzorem. Mamy tutaj pełną, wysoką rozdzielczość i niesamowicie wiele szczegółów. Wszystko ze świetną animacją i muzyką.

Nie wchodząc w szczegóły fabuły gry gracz steruje postacią jednej z sióstr i tak jak to ma miejsce zwykle w platformówkach przedzieramy się przez różne przeszkody zbierając diamenty i unikając złych stworków.
Mamy tu jednak szereg udogodnień oraz ciekawych zwrotów akcji. Naszą postacią poza bieganiem i skakaniem możemy także wirować a co bardzo ciekawe możemy też zmieniać się na chwilkę w ognistą kule. W momencie kiedy jesteśmy kulą nic nie jest nam straszne, z łatwością unicestwiamy złe stwory. Możemy także przebijać mury.
Kolejną ciekawą rzeczą jest zmiana otaczającego nas świata. W jednej chwili możemy zmienić świat z ciemnych barw w bardzo kolorowe i przyjemne miejsce. W tymże świecie równoległym są ułatwienia, które pomagają nam przejść daną drogę. I tak przykładowo jeśli w naszym podstawowym świecie nie mamy możliwości przejścia przez dolinę, to w świecie równoległym pojawia się pomost, który nam to umożliwi.
Miejscami poziom gry jest bardzo łatwy jednak często przejście kolejnego poziomu jest bardzo trudne do wykonania.

Z pewnością miłośnicy Mario oraz wszelakich platformówek będą zadowoleni.

Poza Giana Sisters: Twisted Dreams w paczce znajdują się gry:
Nightmares From The Deep: The Cursed Heart
Realms Of Arkania: Blade Of Destiny
Song Of The Myrne: What Lies Beneatch
Where Angels Cry
Besides - We Were So Wrong
Dopelord - Magick Rites
Spiral - Cloud Kingdoms

Giana Sisters oraz Nightmares From The Deep, Realms Of Arkania, Song Of The Myrne, Where Angels Cry dostępne są na platformę Steam (otrzymujemy klucze). Pozostałe gry oraz Nightmares From The Deep i Song Of The Myrne można klasycznie pobrać.

Poza grami mamy tutaj jeszcze muzykę jako bonus:
REMUTE - THEME TUNES FOR 10 GAMES NEVER MADE

To wszystko można kupić już za 1 dolara w sklepie Groupees.com.
26-04-2014 Marcin

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!