Gry do pobrania > Przygodowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Scooby-Doo! Pierwsze Strachy
Scooby-Doo! Pierwsze Strachy
Wielkość: 150.40 MB
Autor: WB Games
Licencja: demo
Dodano: 28-01-2014
Pobrań: 12 546
Miłośnicy serii bajek Scooby-Doo będą zachwyceni tą grą. Niesamowita grafika, bardzo fajne efekty dźwiękowe a do tego gra w pełni w języku polskim plus napisy także po polsku.

Co chyba oczywiste w grze głównym bohaterem jest Scooby ale są tu także: Kudłaty, Fred, Daphne i Velma. Są oni w młodym wieku, czyli jeszcze przez zawiązaniem Tajemniczej Spółki. Udostępniona tutaj gra jest w wersji demo ale i tak jest sporo lokalizacji do przejścia.

Wersja demo gry Scooby-Doo! Pierwsze Strachy (Scooby-Doo! First Frights) daje nam szansę na przejście jednego z odcinków (zagadek) gry, kolejne są dostępne już tylko w pełnej wersji (pełna wersja zawiera ich cztery). Nie należy się z tego powodu smucić tylko spróbować swoich sił w części, która jest w demówce.

Anna, przyjaciółka Daphne, chce wziąć udział w konkursie. W tym celu bierze udział w przygotowaniach do niego w teatrze. Niestety teatr zostaje nawiedzony przez Upiora. I tutaj właśnie wkraczają do akcji jej przyjaciele. Muszą dowiedzieć się co jest grane. Kudłaty i Scooby uważają jednak, że ważniejsze od Upiora jest jedzenie. Zamiast więc próbować rozwikłać zagadkę Upiora, szukają stołówki. Po drodze zbierają ulubione chrupki - Scooby Snacks.

Z początku sterowanie może się wydawać nieco dziwne, szybko jednak można się do niego przyzwyczaić. Gra jest bardzo elastyczna i daje możliwość przełączania się w trakcie gry pomiędzy naszymi bohaterami. Każdy z nich ma nieco inne umiejętności, które często się przydają.Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • lalalala
  • nie wiem czy pobrać ale chyba pobiore nanananana xdddddddd
  • Poobieram ;D (Jestem od Adama (Naruciaka) ^^ XD) Dlatego pobieram C:
  • MI SIE POBRAŁO W 4 MINUTY
  • gra jest fajna ale demo szkoda
  • Nie wiem czy gra jest fajna bo ta strona ma hakerów i nie mogę tego pobrać.
  • u mnie jest tylko pierwszy poziom odcinka 1
  • Super gra szkoda że tylko jedna zagadka :( ale i tak fajna!
  • mi się pobiera 3 minuty
  • jak to się pobiera ?

Dodaj komentarz


Star Wars Jedi Knight: Jedi Acad... Star Wars Jedi Knight: Jedi Acad...
Fascynaci filmów Georga Lucasa z serii Gwiezdnych Wojen, po raz kolejny mogą spróbować swoich sił w grze. W te...
Harry Potter i Czara Ognia Harry Potter i Czara Ognia
Gra jest angielską wersją demonstracyjną opartą na filmie Harry Potter i Czara Ognia (Harry Potter and the Gob...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Nawigacja

Nasza społeczność