Gry do pobrania > Samochodowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Euro Truck Simulator 2
Euro Truck Simulator 2
Wielkość: 591.79 MB
Autor: SCS Software
Licencja: demo
Dodano: 26-02-2013
Pobrań: 32 750
Ta gra jest oczywiście następcą opisywanej wcześniej gry samochodowej Euro Truck Simulator. Sporo się zmieniło poczynając od wielkości pliku instalacyjnego (jest teraz około pięć razy większy) poprzez efekty graficzne i dźwiękowe aż po cały silnik graficzny. Gra jest teraz jeszcze bardziej rozbudowana i może dostarczyć jeszcze więcej zabawy. Nawet wersja demo, która jest tutaj udostępniona do pobrania może dostarczyć sporo wrażeń.

Grafika gry jest pełna szczegółów a sam silnik nie wymaga co prawda monstrualnego komputera z najnowszą kartą graficzną to jednak ma spore wymagania dotyczące mocy obliczeniowej. Minimum to karta GeForce 7600GT, 2GB RAM i procesor Dual Core 2,4 GHz (oczywiście zarówno procesor jak i karta mogą być ze stajni AMD).

W grze można wybrać realne modele ciężarówek marek Renault, Scania czy też Man. Same trasy także są dość realne. Mamy tutaj poza miastami państw europejskich także i polskie miasta: Wrocław i Poznań.

Naszym zadaniem w grze jest zarabianie pieniędzy poprzez przewóz różnych materiałów pomiędzy miastami. Należy uważać na przestrzeganie przepisów bo przykładowo przejechanie drogi na czerwonym świetle od razu kończy się mandatem.
Jako, że kierujemy bardzo dużym samochodem należy także rozważyć ostrożne skręty bo może się to skończyć wywróceniem auta.

Atutem gry jest możliwość podglądu ciężarówki z każdej strony zarówno na postoju jak i w trakcie jazdy (klawisze 1 lub 2 lub 3 plus prawy klawisz myszy w celu uzyskania efektu ruchomego widoku przy poruszaniu myszką).

Mamy tu do czynienia z wielojęzyczną wersją zawierającą również język polski. Jako ciekawostkę można dodać, że jest tutaj także tzw. gwara śląska co może ucieszyć ślązaków.

W wersję demo wystarczy wpisać zakupiony klucz licencyjny żeby uzyskać dostęp do pełnej wersji. Pełną wersję można nabyć ze strony producenta gry, obecnie w cenie około 120 zł.Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

 • Pobrałem, zainstalowałem i nie działa, te gry nie mogą być instalowane, a nawet nie mogą być pobierane
 • Zajefajna gra kto ją wymyślił jest ogiem a kto ją tu wsadził to jest Królem
 • ratunku zainstalowałem i przestało działać
 • ja już ściągałem ale jeszcze raz tylko musze przestawic na niej zgodności :D
 • ta gra jest zarobista
 • ta gra jest fajna jak ją sciągniecie to odlączcie internet jak będziecie instalować to wtedy będzie pełna wersja ja tak zrobiłem
 • do uzytkownika radek
  najpier naucz sie pisac a dopiero tu pisz
  bo którego pisze sie tak a nie tak jak ty napisales . hahahahaha
 • jest zwała
 • swietnaaaaaaaaaaaa graaaaa
 • ile się zgrywa

Dodaj komentarz


Need For Speed Carbon Need For Speed Carbon
Need For Speed to klasyka gier samochodowych. Carbon to następna gra z tej serii, już dziesiąta. W tej grze...
Euro Truck Simulator Euro Truck Simulator
Symulator jazdy ciężarówkami to gratka dla miłośników motoryzacji i wszelkich gier komputerowych. Jeśli ktoś l...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Nawigacja

Nasza społeczność